Меню Закрити

Для модераторів

Використовуйте браузер Mozilla Firefox

Щоб взяти участь у вебінарі в ролі модератора необхідно спочатку зареєструватися на сайті Webinar.org.ua або увійти під своїм логіном, якщо Ви вже зареєстровані (рис. 1).

2015-05-03_225448Рис. 1. Реєстрація та вхід

Для реєстрації потрібно придумати собі логін та вказати свою поштову скриньку (рис. 2).

2015-04-30_152654

Рис. 2. Реєстрація на сайті Webinar.org.ua

Після реєстрації на поштову скриньку надійде лист, в якому буде міститися пароль. Після підтвердження реєстрації відкриється форма, в якій потрібно вказати основні налаштування та ввести всоє ім’я або назву навчального закладу. Після реєстрації необхідно зв’язатися з адміністратором ресурсу для надання Вам відповідних прав доступу (виконується тільки один раз).

Після входу на сайт, використовуючи свій логін та пароль, потрібно вибрати кімнату зі списку та натиснути кнопку “Приєднатися” (рис. 3).

2015-05-03_234436
Рис. 3. Вибір кімнати

Як тільки модератор зайде до кімнати,  автоматично відкривається доступ до неї для слухачів вебінару. Одразу ж після входу в кімнату система надасть вибір: тільки слухати чи використовувати мікрофон (рис. 4).

22
Рис. 4. Вхід в якості доповідача

Якщо вибрати «Тільки слухати», то Ви одразу перейдете в кімнату вебінару в ролі модератора. Якщо ж буде використовуватися мікрофон, то потрібно вибрати «Мікрофон» та дозволити його використання «Дозволити» (рис. 5).

42Рис. 5. Доступ до мікрофона

Після надання доступу до мікрофона відкриється вікно перевірки аудіо-системи. Потрібно промовити кілька слів у мікрофон. Якщо Ви чуєте свій голос, то потрібно натиснути «Так», якщо ж звука нема – то «Ні» (рис. 6).

5
Рис. 6. Тестування звука

Після натискання «Так» Ви перейдете до кімнати вебінару. Якщо ж Ви натиснули «Ні», то потрібно буде ще раз надати дозвіл на використання мікрофону. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Разрешить» (рис. 7).

6Рис. 7. Доступ до камери та мікрофона

Після цього потрібно виставити рівень підсилення мікрофону, перевірити динаміки – «Відтворити тестовий звук» та натиснути на кнопку «Далі» щоб увійти в кімнату вебінару (рис. 8).

7Рис. 8. Підсилення мікрофона

Після входу в кімнату вебінару праворуч від імені користувача повинно відображатися зображення мікрофону. Для того, щоб зупинити віщання потрібно натиснути на це зображення. Ліворуч від прізвища буде відображатися значок модератора вебінару.