Меню Закрити

Для модераторів

Використовуйте браузер Mozilla Firefox

Щоб взяти участь у вебінарі в ролі модератора необхідно спочатку зареєструватися на сайті Webinar.org.ua або увійти під своїм логіном, якщо Ви вже зареєстровані (рис. 1).

2015-05-03_225448Рис. 1. Реєстрація та вхід

Для реєстрації потрібно придумати собі логін та вказати свою поштову скриньку (рис. 2).

2015-04-30_152654

Рис. 2. Реєстрація на сайті Webinar.org.ua

Після реєстрації на поштову скриньку надійде лист, в якому буде міститися пароль. Після підтвердження реєстрації відкриється форма, в якій потрібно вказати основні налаштування та ввести своє ім’я або назву навчального закладу. Після реєстрації необхідно зв’язатися з адміністратором ресурсу для надання Вам відповідних прав доступу (виконується тільки один раз).

Після входу на сайт, використовуючи свій логін та пароль, потрібно вибрати кімнату зі списку та натиснути кнопку “Приєднатися” (рис. 3).

2015-05-03_234436
Рис. 3. Вибір кімнати

Як тільки модератор зайде до кімнати,  автоматично відкривається доступ до неї для слухачів вебінару. Одразу ж після входу в кімнату система надасть вибір: тільки слухати чи використовувати мікрофон (рис. 4).

Рис. 4. Вхід в якості доповідача

Після цього відкриється вікно перевірки аудіо-системи. Потрібно промовити кілька слів у мікрофон. Якщо Ви чуєте свій голос, то потрібно натиснути «Так», якщо ж звуку нема – то «Ні» (рис. 5).

Рис. 5. Тестування звуку

Після натискання «Так» Ви перейдете до кімнати вебінару. Якщо ж Ви натиснули «Ні», то потрібно буде змінити налаштування аудіо та натиснути кнопку «Повторити» (рис. 6).

Рис. 6. Налаштування аудіо

Після входу в кімнату вебінару біля Вашого імені повинен відображатися значок мікрофону. Для того, щоб зупинити віщання потрібно натиснути на значок мікрофону внизу вікна (рис. 7). Коли наступить Ваша черга доповідати, потрібно буде знову на нього натиснути.

Рис. 7.  Керування мікрофоном

У деяких випадках потрібно буде надати дозвіл використання мікрофону у Flash Player (рис. 8 та рис. 9) .

42Рис. 8.  Доступ до мікрофона

6Рис. 9.  Доступ до мікрофона