Меню Закрити

Про сервіс

Система  Webinar.org.ua використовується для управління сервісом проведення вебінарів bigbluebutton. За допомогою неї організовуються та проводяться вебінари Всеукраїнського, обласного та районного рівнів, проводяться наради начальників відділів освіти Чернігівської області, он-лайн консультації зі слухачами курсів підвищення кваліфікації, які проходять навчання за заочною, дистанційною, варіативною, накопичувальною формами. Також організовуються та проводяться вебінари з підготовки учнів закладів загальної середньої освіти до участі в ІІ-ІV етапах Всеукраїнських учнівський олімпіад з навчальних дисциплін.

Система керування вебінарами може використовуватись педагогічними працівниками, учнями та їх батьками для навчання, консультування тощо. Завдяки її використанню педагогічні працівники можуть брати участь у різноманітних науково-методичних заходах та заощадити час і кошти.

Автор, модератор, адміністратор ресурсу Корнієць Олександр Миколайович, ст. викладач кафердри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій в освіті імені К.Д.Ушинського.

E-mail: distosvita@ukr.net
т. 097 923 90 23