Меню Закрити

Для доповідачів

Використовуйте браузер Mozilla Firefox

Щоб взяти участь у вебінарі в ролі доповідача (спікера) необхідно вибрати кімнату зі списку, ввести своє ім’я та натиснути кнопку “Приєднатися” (рис. 1).

2015-05-03_175433Рис. 1. Вибір кімнати

Якщо кімната вебінару ще не відкрита, то з’явиться відповідне повідомлення. Доступ до кімнати відкривається автоматично, щойно до неї зайде модератор (рис. 2).

2015-05-03_175408Рис. 2. Очікування доступу до кімнати

Одразу ж після входу в кімнату система надасть вибір: увійти як слухач, чи як доповідач. Щоб увійти в якості доповідача, потрібно натиснути на кнопку «Мікрофон» (рис. 3).

22
Рис. 3. Вхід в якості доповідача

Після цього потрібно вибрати потрібний мікрофон та дозволити його використання «Дозволити» (рис. 4).

 42Рис. 4.  Доступ до мікрофона

Після надання доступу до мікрофона відкриється вікно перевірки аудіо-системи. Потрібно промовити кілька слів у мікрофон. Якщо Ви чуєте свій голос, то потрібно натиснути «Так», якщо ж звуку нема – то «Ні» (рис. 5).

5
Рис. 5. Тестування звуку

Після натискання «Так» Ви перейдете до кімнати вебінару. Якщо ж Ви натиснули «Ні», то потрібно буде ще раз надати дозвіл на використання мікрофону. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Разрешить» (рис. 6).

6Рис. 6. Доступ до камери та мікрофона

 Після цього потрібно виставити рівень підсилення мікрофону, перевірити динаміки – «Відтворити тестовий звук» та натиснути на кнопку «Далі» щоб увійти в кімнату вебінару (рис. 7).

7Рис. 7. Підсилення мікрофона

Після входу в кімнату вебінару біля Вашого імені повинен відображатися значок мікрофону. Для того, щоб зупинити віщання потрібно натиснути на цей значок. Коли наступить Ваша черга доповідати, модератор надасть Вам відповідні права.